Opinie o Nas Kontakt FAQ Płatności i Dostawa Zwroty Reklamacje Regulamin Polityka Prywatności

czas i koszty dostawy

Realizujemy dostawy już od 9 zł!

1.

2.

3.

4.

5.

SPOSÓB DOSTAWY (POLSKA)

Termin dostawy od wysłania

Koszt z VAT

Pobranie

-> DHL, DPD Kurier 

24h

15 zł

18 zł

Standardowa usługa kurierska, która zapewnia dowóz pod adres w przeciągu 24h od momentu wysyłki. Obejmuje dwie próby doręczenia, a także możliwość sprawdzenia informacji o przesyłce  na stronie internetowej przewoźnika.

-> Inpost Kurier 

1-2 dni robocze

13 zł

16 zł

Dostawy zwykle w późnych godzinach wieczornych. Termin dostawy zwykle 1 lub 2 dni robocze. Usługa zapewnia drugą próbę doręczenia lub za zgodą odbiorcy doręczenie jej do najbliższego Punktu Obsługi Klienta InPost. Dodatkowo istnieje możliwość przekierowania przesyłki do Paczkomatu, Punktu InPost lub sąsiada.

-> InPost Paczkomaty 

24h

10 zł

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek. Maszyny są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Usługa ta łączy niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy, a także wygodą i swobodą odbioru dla klienta.

Możesz znaleźć najbliższy do siebie Paczkomat tutaj.

-> Paczka w RUCHu 

1-2 dni robocze

9 zł

To usługa, która umożliwia odbiór przesyłki w dowolnym kiosku RUCH sponad 4000 obecnych w całym kraju. To klienci decydują, kiedy i gdzie odbiorą swoją paczkę, wybierając najdogodniejszy dla siebie punkt, a odbioru dokonuje się podając pracownikowi punktu specjalny kod otrzymany w wiadomości SMS. Usługa zapewnia możliwość śledzenia drogi przesyłki online.

Możesz znaleźć najbliższy do siebie kiosk tutaj.

-> Przesyłka do krajów EU

  

Kurier

2-5 dni robocze

60 zł

Poczta Polska

5-7 dni robocze

45 zł

Po przygotowaniu Twojego zamówienia do wysyłki, otrzymasz maila lub sms z numerem listu przewozowego. Poprzez niego możesz sprawdzić status doręczenia Twojej przesyłki.

sposoby płatności

1. ePrzelew / Karta płatnicza / BLIK

Zamówienie realizujemy przez największą firmę do obsługi płatności Przelewy24 – system autoryzacji kart płatniczych oraz szybkich przelewów bankowych. Gwarantuje to najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkim naszym klientom.

platnosci k-blask

Zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.

 

2. Płatność przelewem

Zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.

W tytule przelewu należy wpisać:

  • numer zamówienia
  • Twój adres email.

Podanie innego tytułu przelewu może opóźnić lub nawet uniemożliwić poprawne zaksięgowanie wpłaty, a tym samym opóźnić realizację Twojego zamówienia.

Nie uwzględniamy płatności na podstawie potwierdzeń przelewu.

3. Płatność z PayPal

Jeśli posiadasz konto w PayPal, to zapłać przez nią. A jeśli nie, to może warto założyć konto, jeśli często robisz zakupy przez Internet.

PayPal jest serwisem umożliwiającym Ci dokonywanie płatności, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych.

4. Płatność gotówką przy odbiorze towaru (za pobraniem)

Jeżeli złożysz zamówienie, wybierając właśnie tę formę płatności, od razu przystąpimy do jego realizacji: skompletujemy, zapakujemy i najszybciej jak to możliwe wyślemy do Ciebie przesyłkę.

Kurier, który dostarczy Ci przesyłkę, pobierze od Ciebie zapłatę za całe zamówienie i przekaże ją nam.

 

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować pod numer telefonu: 512 362 001, email: kontakt@k-blask.pl lub przez formularz kontaktowy.