Opinie o Nas Kontakt FAQ Płatności i Dostawa Zwroty Reklamacje Regulamin Polityka Prywatności

1.

2.

3.

SPOSÓB DOSTAWY (POLSKA) Termin dostawy od wysłania Koszt z VAT POBRANIE
Inpost Kurier    Kurier-inpost 1-2 dni robocze 16 zł 19 zł
Dostawy zwykle w późnych godzinach wieczornych. Termin dostawy zwykle 1 lub 2 dni robocze. Usługa zapewnia drugą próbę doręczenia lub za zgodą odbiorcy doręczenie jej do najbliższego Punktu Obsługi Klienta InPost. Dodatkowo istnieje możliwość przekierowania przesyłki do Paczkomatu, Punktu InPost lub sąsiada.
InPost Paczkomaty   inpost-paczkomaty 24h 13 zł
Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek. Maszyny są dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Usługa ta łączy niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy, a także wygodą i swobodą odbioru dla klienta.
Pełna lista wszystkich punktów Paczkomatowych znajduje się tu.

Paczkomaty

Przesyłka do krajów EU
Kurier 2-5 dni robocze 80 zł
Poczta Polska 5-7 dni robocze 60 zł

Po przygotowaniu Twojego zamówienia do wysyłki, otrzymasz maila lub sms z numerem listu przewozowego. Poprzez niego możesz sprawdzić status doręczenia Twojej przesyłki.

sposoby płatności

1. ePrzelew / Karta płatnicza / BLIK        przelewy24

Zamówienie realizujemy przez największą firmę do obsługi płatności Przelewy24 – system autoryzacji kart płatniczych oraz szybkich przelewów bankowych. Gwarantuje to najwyższy poziom bezpieczeństwa wszystkim naszym klientom.

platnosci k-blask

Zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto.

2. Płatność z PayPal       paypal

Jeśli posiadasz konto w PayPal, to zapłać przez nią. A jeśli nie, to może warto założyć konto, jeśli często robisz zakupy przez Internet.

PayPal jest serwisem umożliwiającym Ci dokonywanie płatności, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych.

3. Płatność gotówką przy odbiorze towaru (za pobraniem)

Jeżeli złożysz zamówienie, wybierając właśnie tę formę płatności, od razu przystąpimy do jego realizacji: skompletujemy, zapakujemy i najszybciej jak to możliwe wyślemy do Ciebie przesyłkę.

Kurier, który dostarczy Ci przesyłkę, pobierze od Ciebie zapłatę za całe zamówienie i przekaże ją nam.

Wszelkie pytania i wątpliwości proszę kierować pod numer telefonu: +48 606 505 654, email: kontakt@k-blask.pl lub przez formularz kontaktowy.